"מעגלים של הצלחה: על כבודן של נשים בחברה", הינה תכנית אינטגרטיבית, רב-תחומית העוסקת בסוגיות ייחודיות. התכנית נוגעת במעגלי החיים השונים של נשים ומאפשרת להן לפתח יכולת התבוננות על תופעות חברתיות ואישיות המשפיעות על דרכי התמודדותן, בחירותיהן והשפעתן על הסביבות בהן הן מתפקדות.

מטרות התוכנית:

  1. העשרת הידע בעולמות תוכן מגוונים, העוסקים בסוגיות הנוגעות לנשים;
  2. הגברת המודעות האישית וגיבוש תפיסת עולם מגדרית המושתתת על הכרה בכבודן הסגולי של נשים.
  3. מתן כלים יישומיים להצבת מטרות אישיות וחתירה להשגתן.

מבנה התוכנית:

התכנית הינה בת 8 מפגשים, בני 4 שעות אקדמיות כל מפגש והיא משלבת הרצאות, דיונים וסדנאות.

תכנים מרכזיים:

נושא:
מפגש 1 "שוויון בין המינים וכבוד האדם" –מהו ערך כבוד האדם וכיצד הוא בא לידי ביטוי בחיים הפרטיים ובחיים הציבוריים? מהם הקונפליקטים שהוא מייצר? מהי בחירה ערכית?
מפגש 2 תהליכים וזרמים בחשיבה הפמיניסטית – מדוע אנחנו נרתעים ונרתעות מפמיניזם? מהם הזרמים המרכזיים וכיצד כל שיטת חשיבה משפיעה על חיינו?
מפגש 3 נשים מגשימות את עצמן – מהן הכוחות והיכולות שהם חלק ממני? כיצד ניתן להביא אותן לידי ביטוי? מהן השאיפות שלי, מהם החסמים ולאן עוד אפשר להתפתח?
מפגש 4 שינוי אישי מתוכנן: כיצד לבחור אתגר אישי? מה נדרש כדי להוציא אותו לפועל? איך להתמודד עם כישלונות בדרך? איך להתמודד עם הצלחות?
מפגשים  5-6 עקרונות של הצגה עצמית ותקשורת בין אישית מקדמת – תקשורת בין אישית היא מפתח חשוב להצלחה וליצירת קשרים. כיצד מקשיבים? כיצד משיבים על שאלות? מהן הדרכים הנכונות להציג את עצמי בחברה?
מפגש 7 פגיעות בנשים, "אורות אדומים" ואחריות הקהילה בסיוע לנשים במצוקה.
מפגש 8 מפגש מסכם – בין עבר- הווה ועתיד – מהם המסרים שקבלתי והמסרים שאני מעבירה לדורות הבאים לגבי מעמד הנשים והגברים ויכולתן של נערות ונשים להצליח?