ה"כבוד" הוא שחקן סמוי ומרכזי בו זמנית בכל ממשקי העבודה בארגון. אמנם, אנחנו לא רגילים להסתכל עליו, לבחון אותו ולאמוד את השפעתו על המציאות, אבל ה"כבוד" הינו מניע רב עוצמה לתהליכי קבלת החלטות, ליחסי צוות, לדפוסים של מתן שירות, למוטיבציה ולשחיקת עובדים.

המרכז הישראלי לכבוד האדם מציע מגוון הרצאות מרתקות והשתלמויות ייחודיות העוסקות במקומו של ערך כבוד האדם בעבודה. התפיסה החדשנית אותה מוביל המרכז, מעניקה לא רק זוויות חשיבה ייחודיות, אלא גם כלים יישומיים לעבודתם של מנהלים/ות, רופאים/ות, אחים/ות וכוח עזר.

ההרצאות המוצעות:

 

 • "שחיקת החמלה בקרב אנשי טיפול" – הציניות מתחילה במקום בו החמלה נגמרת
  ההרצאה חושפת את הדינמיקה המובילה לשחיקת החמלה בקרב מטפלים ומעניקה זווית ראיה חדשנית על תפקידו של הצוות בצמצום ההשפעות ההרסניות של השחיקה הרגשית והמקצועית.
  ההרצאה מתאימה לכלל העובדים, כמו גם לראשי צוותים/מחלקות ולהנהלה.
 • "בשביל לעבוד צריך כבוד" – שיתוף פעולה ויחסי עבודה בצוותים מורכבים
  הצלחתו של המרכז הרפואי תלויה ביכולתם של העובדים/ות לכונן מערכות יחסים המושתתות על אמון הדדי, אחריות משותפת והערכה מקצועית. ההרצאה עוסקת באתגרים הניהוליים בסביבת עבודה הטרוגנית ובקשר בין אלה לבין תופעת ההתעמרות בעבודה?
  ההרצאה מיועדת למנהלים/ות וסגני מנהלים/ות.
 • "יחסים של כבוד" – מתן שירות בחברה רב-תרבותית
  החברה בישראל מעולם לא הייתה מרובת תרבויות כפי שהיא היום. מתן שירות בחברה רב-תרבותית, הינו האתגר האנושי המורכב ביותר אתו מתמודד הצוות הרפואי. ההרצאה עוסקת במפגש הרב-תרבותי ומעניקה למטפלים כלים ראשוניים ליצירת גשר בין אנשים ותרבויות.
  ההרצאה מיועדת לעובדים/ות ומנהלים/ות.
 • "אף אחד לא יפגע בכבוד שלי" – בין "כבוד" ל"כבוד האדם" ביחסי צוות ומטופלים
  ה"כבוד" הינו זירת התגוששות בין הצוות לבין המטופלים ובני משפחתם. לעיתים התחושה המלווה את אנשי הצוות היא, שהם הובלו לתוך מאבקים אלו בעל כורחם. ההרצאה מכוונת להחזרת השליטה לידי הצוות. זיהוי מצבים בעלי פוטנציאל נפיץ, שליטה בתגובות אשר עלולות להקצין אלימות והרחבת קשת התגובות אשר יכולות למתנה.
  ההרצאה מיועדת לעובדים/ות ומנהלים/ות.

נשמח לשוחח ולהוסיף מידע ככל שנדרש
טלפון במשרד: 03-6058118; טלפון נייד: 052-2423644, 052-9246679
מייל: center@dignity.org.il

המרכז הישראלי לכבוד האדם הינו בעל ניסיון עשיר בעבודה עם גופים ציבוריים ופרטיים.

המרכז מציע ליווי מקצועי לקידום תהליכים תוך ארגונים וכן השתלמויות, הרצאות וסדנאות.

במרכז צוות רב-מקצועי, המסייע להתאים לכל ארגון את התהליך הייחודי עבורו.